paravan logo biele

Kategórie

Ultimátny ťahák na LinkedIn reklamu [Infografika]

Publikované December 5th, 2016

Čo sa dozviete v našej LinkedIn infografike:

  • Čo je to vlastne sociálna sieť LinkedIn a na čo sa používa
  • Akí ľudia používajú LinkedIn na Slovensku a v Čechách
  • Podľa akých kritérií môžete cieliť reklamu na LinkedIn
  • Aké reklamné formáty sú dostupné na LinkedIn sieti
  • Ako tieto formáty vyzerajú a aké sú ich bližšie špecifikácie
  • LinkedIn reklama: aké sú jej výhody a nevýhody
  • Čo je zakázané propagovať
linkedin-infografika-1

Páčila sa vám LinkedIn infografika? Máte k nej otázky/pripomienky? Chceli by ste sa podeliť o svoje tipy ohľadom reklamy na LinkedIn? Ak áno, budeme veľmi radi, ak sa zapojíte do diskusie v komentároch pod článkom.

V prípade, že si chcete túto infografiku stiahnuť v plnej veľkosti, stačí kliknúť na odkaz nižšie:

Stiahnuť LinkedIn infografiku

Ak sa chcete podeliť o LinkedIn infografiku s návštevníkmi vašej stránky/blogu, skopírujte prosím nasledujúci kód a pridajte ho do vášho článku/stránky.

<p><a href="https://web.archive.org/web/20170816114354/http://blog.paravan.sk/ultimatny-tahak-na-linkedin-reklamu-infografika-2"><img src="https://web.archive.org/web/20170816114354im_/http://blog.paravan.sk/content/images/2016/12/linkedin-infografika-1.png" alt="Najdôležitejšie informácie o Google Analytics" width="650px" border="0"/></a><br/>Zdroj: <a href="https://web.archive.org/web/20170816114354/https://www.paravan.sk/">paravan interactive</a></p>

paravanBlog pre vás neustále pripravuje nové zaujímavé formáty a články zo sveta online marketingu. Ak sa vám náš obsah páči a ste nedočkavý na ďalší článok, odporúčam sledovať náš instagram, kde pridávame každý deň nový inšpiratívny obsah.