paravan logo biele

Kategórie

Paravan interactive je Google Premier Partner

Publikované March 13th, 2017

Len dve desiatky agentúr sa môžu na Slovensku pýšiť titulom Google Premier Partner. Pre rok 2017 sme medzi nimi aj my z paravanu. Čo to pre vás – pre našich klientov, budúcich klientov a partnerov, znamená?


Byť Google Premier Partnerom nie je žiadna sranda. Na Slovensku sa týmto označením može popýšiť len 20 agentúr, medzi ktoré patria: ZenithOptimedia, MEC, NetSuccess, Riesenia.com, Visibility, Viamedia, GoUP, ui42, B2B Group, H1 Slovakia, Zelenýpes, Netmarketer, Promiseo, Ecake, Mindshare, Mediatel, Digiline, Pizza SEO, Tomatoes a samozrejme my – paravan interactive.

Čo znamená označenie Google Premier Partner?

V prvom rade to znamená to, že sú všetky kampane v tých najsprávnejších rukách. Mať toto označenie nie je len otázkou prestíže, ale je s tým spojená aj veľká zodpovednosť voči klientom a tiež voči Google. Agentúry s týmto označením si musia udržať svoju kvalitu (zabezpečenú certifikáciou tímu a špecializáciami) a zároveň, musia objemovo rásť. Inými slovami to znamená to, že sme v uplynulom roku narástli počtom klientov a aj objemom obratov, a zároveň sme si udržali certifikáty pre rôzne Google služby. Preto z nich môžeme čerpať výhody a pomáhať rásť aj vám.

A čo to znamená pre našich klientov?

Používame rozličné reklamné nástroje, ktoré Google ponúka, a prácou pre veľké množstvo klientov zároveň získavame skúsenosti z rôznych odvetví. Klientom ponúkame vysokú úroveň know-how, ktoré je overené našimi skúsenosťami, potvrdené certifikátmi a aj samotným Googlom. Využitím našich služieb šetríte veľké množstvo času aj peňazí a vaše kampane začnú prinášať vytúžený výsledok rýchlejšie.

Zároveň máme podporu od Google a tiež sa dostaneme k špecifickým reklamným možnostiam skôr, ako zvyšní Google partneri.

Chcete si to s nami otestovať v praxi? Kontaktujte nás cez kontaktný formulár na našej webovej stránke.

Autor:

Telefonuje, rozhoduje a podpisuje. Medzitým (a niekedy aj popritom) pije kávičku.

viac od autora