Menu

Paravan interactive je Google Premier Partner

Len dve desiatky agentúr sa môžu na Slovensku pýšiť titulom Google Premier Partner. Pre rok 2017 sme medzi nimi aj my z paravanu. Čo to pre vás – pre našich klientov, budúcich klientov a partnerov, znamená?


Byť Google Premier Partnerom nie je žiadna sranda. Na Slovensku sa týmto označením može popýšiť len 20 agentúr, medzi ktoré patria: ZenithOptimedia, MEC, NetSuccess, Riesenia.com, Visibility, Viamedia, GoUP, ui42, B2B Group, H1 Slovakia, Zelenýpes, Netmarketer, Promiseo, Ecake, Mindshare, Mediatel, Digiline, Pizza SEO, Tomatoes a samozrejme my – paravan interactive.

Čo znamená označenie Google Premier Partner?

V prvom rade to znamená to, že sú všetky kampane v tých najsprávnejších rukách. Mať toto označenie nie je len otázkou prestíže, ale je s tým spojená aj veľká zodpovednosť voči klientom a tiež voči Google. Agentúry s týmto označením si musia udržať svoju kvalitu (zabezpečenú certifikáciou tímu a špecializáciami) a zároveň, musia objemovo rásť. Inými slovami to znamená to, že sme v uplynulom roku narástli počtom klientov a aj objemom obratov, a zároveň sme si udržali certifikáty pre rôzne Google služby. Preto z nich môžeme čerpať výhody a pomáhať rásť aj vám.

A čo to znamená pre našich klientov?

Používame rozličné reklamné nástroje, ktoré Google ponúka, a prácou pre veľké množstvo klientov zároveň získavame skúsenosti z rôznych odvetví. Klientom ponúkame vysokú úroveň know-how, ktoré je overené našimi skúsenosťami, potvrdené certifikátmi a aj samotným Googlom. Využitím našich služieb šetríte veľké množstvo času aj peňazí a vaše kampane začnú prinášať vytúžený výsledok rýchlejšie.

Zároveň máme podporu od Google a tiež sa dostaneme k špecifickým reklamným možnostiam skôr, ako zvyšní Google partneri.

Chcete si to s nami otestovať v praxi? Kontaktujte nás cez kontaktný formulár na našej webovej stránke.