Menu

Najdôležitejšie informácie o Google Analytics [Infografika]

Dnes sme si pre vás pripravili lahôdku v podobe prehľadnej infografiky, ktorá vám pomôže rýchlo spoznať nástroj Google Analytics.


Google Analytics infografika je rozdelená do tematických sekcií, s ktorými zistíte:

  • Čo je Google Analytics
  • Ako vyzerá rozhranie (interface) tohto nástroja
  • S čím vám Google Analytics pomôže
  • Ako nastaviť Google Analytics
  • Ako často kontrolovať správnosť meraných dát
  • Aké sú základné metriky použivané v Google Analytics reportoch
  • Z akých zdrojov prichádzajú návštevy na váš web

[Najdôležitejšie informácie o Google Analytics - infografika](/content/images/2016/10/najdolezitejsie-informacie-o-google-analytics-infografika.png" target="_blank)

Páčila sa vám naša infografika? Verím, že vám bude ešte dlho slúžiť ako rýchly pomocník pri práci s Google Analytics, poprípade ako prezentačný materiál pre klientov, ktorí nevedia prečo začať používať nástroj Google Analytics.

Uložiť Google Analytics Infografiku

Ak si chcete infografiku uložiť a nechce sa vám klikať na pravé tlačítko myši, následne na "uložiť obrázok ako..." a nakoniec na samotné tlačítko "uložiť", prinášam jednoduchšie riešenie v podobe nasledujúceho odkazu :D.

Stiahnuť Google Analytics infografiku

Zdieľať Google Analytics Infografiku na stránke

Chceli by ste sa podeliť o Google Analytics infografiku s návštevníkmi vašej stránky/blogu? Nie je problém! :) Stačí skopírovať nasledujúci kód a pridať ho do vášho článku/stránky.

V prípade, že sa chcete naučit viac o tomto analytickom nástroji, dovolím si vám odporučiť náš rozsiahli návod na Google Analytics (jediný svojho druhu), v ktorom nájdete oveľa detailnejšie informácie spolu s názornými ukážkami.

Návod nájdete tu: [Google Analytics - kompletný návod](http://blog.paravan.sk/google-analytics-kompletny-navod/" target="_blank)