paravan logo biele

Kategórie

Hľadáme najlepší time management tool

Publikované April 12th, 2016

Najlepší výkon si nezaslúžia len vaše kampane. Organizujte si čas a buďte výkonnejší aj vy.


Spravovať si každodenné povinnosti v práci zaberá veľa energie a času. Obidve by sme omnoho radšej venovali vašim kampaniam, preto hľadáme spôsoby ako si čas čo najefektívnejšie zorganizovať.

Pomôžte nám vybrať najlepší time management tool alebo sa nechajte inšpirovať a vyberte jeden pre seba:

Teamweek

Jednoznačné riešenie pre milovníkov farebných schém, lepiacich papierikov a špendlíkov na nástenke. V rozhraní Teamweeku má každý váš projekt či klient vlastnú farbu, ktorú mu vopred nastavíte.

Pri ukladaní tasku si zvolíte ktorému projektu je pridelený, koľko bude trvať a ak je treba, pridáte aj poznámku. Rozhranie je úplne intuitívne, grafika minimalistická. Mobilná verzia je dostupná na iOS aj Android.

Teamweek je najmä skvelé riešenie pre tímy, pretože sa na jednu nástenku zmestia všetci členovia a navzájom úlohy si môžu navzájom ukladať. Všetky funkcie máte zdarma pre najviac päťčlenný tím. Cena sa potom zvyšuje priamo úmerne počtu používateľov.

Wunderlist

Funkciami veľmi podobný nástoj ako Teamweek. Rozdiely sú cítiť hlavne pri používaní, ktoré je o niečo menej intuitívne. U niekoho môže vyhrať grafika, ktorá je pri Wunderliste na vyššej úrovni a tiež možnosť slovenského prekladu.

Zaujímavá technická vymoženosť je pridávanie poznámok pomocou text-to-speech funkcie, čiže ju nadiktujete do mikrofónu a nástroj si ju zapíše. Rozumie skvelo po slovensky 🙂 Mobilná verzia je dostupná na iOS aj Android.

Narozdiel od svojho kolegu má Wunderlist obmedzenú bezplatnú funkčnosť, pre odomknutie celého nástroja musíte platiť Pro verziu.

Any.do

Tretí nástroj je vhodný pre samostatné jednotky. Všetky úlohy dostanete pod kontrolu v prehľadnej aplikácii Any.do.

Každá aktivita môže byť zaradená pod vlastnou záložkou s názvom projektu. Takto môžete jednoducho oddeliť súkromný život od pracovného a tiež usporiadať rôzne rozpracované projekty.

Nástroj ponúka pripomienky, poznámky aj to-do zoznamy a má vlastný kalendár. S dokonalou podporou naprieč všetkými Adroid/iOS zariadeniami a s vlastným rozšírením pre [Google Chrome] (https://chrome.google.com/webstore/detail/anydo/ocgddccilgpeepgglnlpchkpgamkgmld) je to skvelé riešenie.


zdroj

Toggl

Time management v tom najčistejšom zmysle slova. Presne vám odmeria, koľko vám trval zadaný task. Tak si najlepšie spočítate vlastnú efektivitu.

Zoznam taskov, klientov či projektov si môžete importovať z Teamweeku, Basecampu a štyroch ďalších zdrojov vrátane .csv tabuľky.

Zdarma máte niektoré funkcie a najviac päťčlenný tím. Už od deväť dolárov si môžete zadať hodinovú sadzbu, aby ste svoj čas dokázali priamo prepočítať na faktúru.

Focus@will

Nakoniec máme pre vás jednu chuťovku. Focus at will je niečo ako pokročilý prehrávač hudby. Ponúka vám prednastavené playlisty na podporu sústredenia a časovač.

Čo sa týka hudby, môžete si vybrať všetko od zvukov tečúcej vody cez klasiku až po rytmické bubny. Záleží na vás, či sa hudbou radšej hecujete alebo upokojujete. Časomieru si zase nastavíte podľa toho, ako dlho vám má daná úloha trvať alebo kedy si chcete dať prestávku.

Dúfame, že ste si aspoň jeden z nástrojov vybrali. My už svoj máme, a preto sú kampane našich klientov také úspešné.

Autor:

Telefonuje, rozhoduje a podpisuje. Medzitým (a niekedy aj popritom) pije kávičku.

viac od autora